Moet ik iets doen om de tent waterdicht te houden?

Bij normaal gebruik blijft de tent waterdicht, preventieve impregnatie is niet nodig

Bij normaal gebruik hoeft u het tentdoek van uw Holtkamper niet preventief te impregneren. Het tentdoek is van zichzelf waterdicht en blijft dat bij goed gebruik en onderhoud ook.

Het belangrijkste is om het doek op de juiste manier te verzorgen. Gebruik geen onnodige schoonmaakmiddelen of impregneermiddelen wanneer daar geen aanleiding voor is. Deze kunnen de eigenschappen van het tentdoek juist beïnvloeden.

Merkt u tijdens het kamperen vocht aan de binnenzijde van de tent? Dan betekent dit niet automatisch dat het tentdoek lekt. Vaak gaat het om condens. Vooral bij temperatuurverschillen en een hoge luchtvochtigheid kan vocht zich aan de binnenzijde van het doek verzamelen.

Goede ventilatie helpt om condens zoveel mogelijk te voorkomen. Zorg daarom dat er voldoende luchtcirculatie in de tent is, ook wanneer het buiten wat koeler of vochtiger is.

Kortom: bij normaal gebruik hoeft u het tentdoek niet extra waterdicht te maken. Goed onderhoud, voldoende ventilatie en het tentdoek droog opbergen zijn de belangrijkste voorwaarden om het doek langdurig in goede conditie te houden.


Staat het antwoord op uw vraag er niet tussen?

Twijfel dan niet om contact op te nemen.

Nieuwsbrief

Ontvang het laatste nieuws als eerste.

Door je te abonneren ga je akkoord met het ontvangen van e-mails van ons en accepteer je onze privacy policy